1/3

ÚSTÍ NAD LABEM

  • Facebook Sociální Icon
MONIKA PITNEROVÁ

MONIKA PITNEROVÁ

Regionální manažer Ústí nad Labem

  • Facebook

Ahoj, vítám Tě na stránce regionu Ústí nad Labem.

 

Klikl jsi na oblast Ústí nad Labem, takže pokud nejsi přímo ústečák, tak asi bydlíš poblíž. Jsem ráda, že tě zaujalo, naše teprve vznikající Občanské hnutí 2020. JmenujI se Monika Pitnerová a stejně, jako moji kolegové, pracující v regionech i já chci přiblížit naše myšlenky co nejblíže k lidem, protože o to nám jde v první řadě.

 

Jak jsem již napsala, je naše hnutí teprve na začátku. Aby z pouhého projektu, vznikla síla, která by chránila každého řádného občana a nabídla mu podporu a pomoc v situacích, ve kterých selhávají dnešní strany a hnutí které tvoří politiku dnes, potřebujeme, tvoji pomoc!

Bez registrace, kterou zákon vyžaduje, jsme bezzubí a proto mým prvním důležitým úkolem je, sesbírat podpisy lidí. Lidí, mých spoluobčanů, kterým není lhostejná budoucnost jak vlastní, tak našich dětí. Nesmíme zapomenout ani na náš stát, který potřebuje změnu jako sůl. Většina z nás dnes cítí, že je třeba změny. Je mi jasné, že každý si změnu a způsob jejího prosazování představuje jinak. Ale tím že jsi tady a čteš můj text předpokládám, že jsi alespoň z části naladěn na naši notu.

Proto prosím, každého, koho myšlenky a teze Občanského hnutí 2020 uvedené na této webové stránce a našem facebooku oslovily a který by chtěl pomoci dobré věci, aby mě kontaktoval. Archy jsou připraveny na vaše podpisy, které napomohou změnám po kterých volá stále víc lidí. Máte také možnost mi předat archy, co jste vytiskli doma a nechce se vám shánět obálku a známku.

 

Každý podpis je důležitý!  Cestovat do Prahy na demonstraci či na petiční akci každý nemůže. Ale najít si trochu času a pohodlně v místě bydliště podpořit to, co považuje za správné, už je určitě mnohem lepší, a od toho tu jsme.

Neváhejte se kdykoliv obrátit na náš regionální tým!