Profil

Datum registrace: 30. 12. 2020

O mně
12 To se mi líbí
0 Komentář
0 Nejlepší odpověď

Ja jsem, a jsem ráda. Miluju život, přírodu i lidi. Ráda fotím, maluju obrazy. Ráda pomáhám lidem. Momentálně pracuju v malé chráněné dílně, kde pomáhám lidem s handicapem. Kromě pravidelných činností vyrábíme i papírové vánoční ozdoby a malé andělíčky, kteří mají tělíčko vycpané voňavou levandulí. Kromě toho podnikám - brousím na sklo.


Původně jsem vystudovala gymnázium, ale život mě profesně směroval k pomoci lidem. Nejdřív jen na dálku, jako podpora zákazníků. Potom se pomoc stala bližší, osobnější a vlastně úplně intimní. To kdyz jsem si prošla kurzem porodní duly. Pomáhat na svět dětem, to je hodně niterná zkušenost.


Zajímám se o alternativní možnosti léčby těla. Kromě toho, že se neustále učím v oblasti bylin, poznala jsem léčbu přikládáním pijavek lékařských. A protože vlastní zkušenost mě nadchla, udělala jsem si kurz a teď pomáhám dalším lidem.


Zkušenosti mi říkají, že nejlépe druhému člověku pomůže, když najde sam sebe. Rady z okolí jsou totiž skvělé, ale může je využít jen částečně. Rozhodla jsem se tedy projit kurzem koučinku, a stát se v tomto oboru profesionálem.

Leona Bzenecká

Další akce