top of page

Pozvánka: Petiční stánek se zábavním dnem pro děti – 29. 5. 2021 od 10hod - BRNO

Milí příznivci – těšíme se na vás tentokrát v přírodě Jihomoravského města BRNA 29. 5. 2021 🙏 🦁 ❤️

Kde: Brněnská přehrada, Brno Všichni rodiče 👨‍👩‍👧‍👦, prarodiče 👵👴, děti 🙋‍♀️🙋, přijďte s námi prožít zábavný den pro naše děti, který jsme pro Vás připravili. Na děti čekají zábavná stanoviště a úkoly (skákánív pytlích, malování, hod dírou aj.) Všechny vás srdečně ❤️ zveme, přijďte si společně popovídat jako lidé dobré vůle s dobrým srdcem. Těšíme se na vás. Jeden národ, jedna vlast, jedno srdce. ❤️ ❤️ ❤️ NÁROD SOBĚ ❤️ ❤️ ❤️ V rámci dětského dne bude možnost podepsat širokou škálu peticí 📝 a tímto způsobem se zapojit do rezolutního a jasného - NE! ❌ a bojovat za naše děti 🙋‍♀️🙋 📝 Petice: 1) za dobrovolnost očkování a lékařských zákroků 2) za bezpodmínečný návrat dětí do škol a školek 3) za potravinovou soběstačnost 📄 Text peticí naleznete zde: www.obcanskehnuti.info/petice Občanské hnutí děkuje všem spoluobčanům, kteří projeví osobní odvahu a zájem o budoucnost naší země a zúčastní se. 🙏❤️ 😇 🦅 🦁 https://www.obcanskehnuti.info/registrace Transparentní účet pro dary 2101916420/2010. Dary prosím zasílejte s poznámkou "dar". 📅 📢 Akci má na starosti a koordinuje Jihomoravská organizace Občanského hnutí. Kontakty naleznete zde: https://www.obcanskehnuti.info/brno https://www.obcanskehnuti.info/hustopece 🙏 🦁 ❤️ 🦅 🦁 #obcanskehnuti #deti #skoly #Plaga #Brno #BrnenskaPrehrada #DostPokusuNaNasichDetech #Skolacibezrousek #Cesitahnemezajedenprovaz #SvobodneCesko #Volby2021

37 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page