Jak se zaregistrovat do OH?

Aktualizace: led 14

Rádi byste se stali členy hnutí ale nevíte, jak postupovat při elektronické registraci? Víme, že to není pro každého jednoduché, a proto jsme vám vytvořili jednoduchý videonávod, který by vám měl pomoci se zorientovat. Pokud máte technické potíže s registrací, můžete se také obrátit na naše telefonické informační linky +420 734 428 421 a +420 734 428 044 nebo nás kontaktovat prostřednictvím centrálního emailu Občanského hnutí: info@obcanskehnuti.info.


Registrace a její podmínky vycházejí ze zákonných požadavků a požadavků stanov hnutí. S údaji nakládáme dle Zásad ochrany osobních údajů a komunitní pravidla pro využívání diskusních fór najdete na stránce Kodex chování.


V našem informačním videu se dozvíte nejen jak se správně přihlásit, ale také informace o dalších funkcích přístupných pouze řádně registrovaným členům hnutí.

306 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Vyjádření k bankovním účtům hnutí

Vážení členové, množí se různé nejasnosti a také pomluvy o účtech Občanského hnutí a manipulace s prostředky na těchto účtech. Chci vás proto ujistit, že veškeré účty hnutí jsou registrovány řádně v s