Žaloba na stát proti povinnému testováníPo klíčovém jednání s advokáty bychom Vám rádi dali informaci o pokračování našeho záměru o uskutečnění žaloby na Vládu ve vztahu k povinnému testování občanů ČR.


Testování probíhá v mnoha oblastech - zaměstnanci, při poskytnutí lékařských služeb, v sociálních službách, chystá se pro podnikatele - živnostníky, chystá se pro studenty, seniory a naše nejmenší občánky.


Řada žalob již byla občany podána a čeká se na jejich projednání.

Dle rady našich právních zástupců se nejeví účinné podávat žaloby na stejné téma, které již žalováno je a soud o nich již určitě bude rozhodovat.

Co ale zatím nebylo žalováno, tam máme obrovskou možnost a chceme se pokusit, aby právo a spravedlnost potvrdili, že není možné zasahovat takto do základních lidských práv a svobod. Jakmile budou účinná nařízení na testování OSVČ a studentů, budou se podávat tyto žaloby.


Nyní je prostor pro žalobu ve vztahu k povinnému testování a jeho důsledkům a to v následující souvislosti:

Žalobu budeme podávat za občana, který byl v posledních dnech pozitivně testován PCR testem na coronavirus a byla mu na základě toho Hygienickou stanicí nařízena izolace (karanténa).


To jsou hlavní dva parametry.


Takovou osobu neoprávněně omezenou na své svobodě hledáme!!!

Ozvěte se nám, kdo cítíte jako my, že si jako občané České republiky toto bezprecedentní odebírání svobody nesmíme nechat líbit. Pokud váš případ odpovídá tomuto požadavku, prosíme ihned se obraťte na nás prostřednictvím emailu: info@obcanskehnuti.info.

Jsme dohodnuti s advokátní kanceláří, že jsou připraveni okamžitě žalobu sepsat a podat.


První krok, před žalobou, bude podání odvolání na Ministerstvo.

Tento žalující občan poskytne výpověď, informace a vše dále již bude řešit advokátní kancelář.

Podstatné je tuto žalobu stihnout v době probíhající izolace, tedy nejlépe řešit případ, kdy daný občan má izolaci čerstvě nařízenou.

Pokud tato žaloba bude podávána, pokud se nám ozvete, Občanské hnutí uhradí náklady na žalobu!


Chceme navrátit svobodu a lidská práva do České republiky !!!


Bojujeme s Vámi! Bojujte Vy s námi!


NÁROD SOBĚ! PRAVDA ZVÍTĚZÍ!

1,110 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše