top of page

KS: E-koruna

Veřejná·4 členové

Zravím všechny, dnes bych vám chtěl vyprávět jeden příběh který se nikdy nestal.


Po té, co nás navštívili mimozemšťané a vyměňovali jsme si s nimi informace se nás, lidstva, zeptali proč je mezi námi tolik lidí kteří nemají domov a mají hlad a nedostatek. Odpověď byla velmi prostá, je to protože ti lidé nemají dostatek peněz. Ok, řekli, a proč se neustále navzájem zabíjíte a válčíte? Ten samý důvod, je to protože chceme získat jejich majetek, jejich peníze tak je zabijeme a vezmem si jejich peníze. Hmmm, lítáme napříč celým vesmírem, známe přes milion různých civilizací ale ještě nikde jsme nenarazili na tak mocný zdroj energie jako jsou ty vaše peníze. Rádi vám pomůžeme, řekněte nám kde se dají získat ty vaše tolik vzácné peníze, a my vám je získáme aby jste už na věky věků mohli žít v míru a dostatku. Když jsme odpověděli že si je tiskneme sami, tak nás jednou pro vždy smazali ze seznamu inteligentních civilizací a odletěli pryč.


Už tisíce let tu jsou peníze, různé měny vznikali a zanikali ale nikdy jich nebylo dost na to aby jsme všichni lidé na planetě mohli žít v míru,v bezpečí a dostatku.

Proto vznikla e-koruna, té bude vždycky dostatek pro všechny, už nebude hlad, nikdo nebude mít potřebu krást a zabíjet pro peníze, ze světa zmizne otroctví a i novodobý otrokáři ...


E-koruna je naše naděje na nový život v míru,v lásce a v dostatku.


E-koruna, máme řešení.

Pavel Mašek

O nás

Vítejte ve skupině! Můžete být v kontaktu s dalšími členy, m...

členů

bottom of page